galerie

Víno a umění 5. 9. 2013

Ve spolupráci s městem Hluboká nad Vltavou a pod záštitou starosty města, je pro Vás připravené zajímavé odpoledne, které naplňuje slovní spojení - Víno a umění. Můžete ochutnat kvalitní moravská vína a příjemně se pobavit v rámci připraveného koncertního programu přímo na náměstí města Hluboká nad Vltavou.

Vystoupení jednotlivých umělců nabízí různorodost žánrů. Každý si tak přijde na své. Hudební vystoupení Jiřího Zonygy s kapelou Větry z Jihu vás rozhodně nenechá chladnými, s Jardou "Waldou" Matuškou si můžete zanotovat nejeden evergreen a Pražský Hradčanský orchestr bude milým překvapením pro mnohé z vás. Divadlo Pikl má domovskou scénu právě v Hluboké nad Vltavou a není snad ani třeba ho představovat. Svými nezapomenutelnými muzikálovými představeními si získalo srdce diváků v celém regionu a jeho protagonisti šíří kvalitu českého pěveckého umění na svých vystoupeních snad po celém světě. Pro kreativní malé i dospělé návštěvníky je připravena Tvůrčí dílna Tvor, která nabízí možnost vytvořit si své vlastní "umělecké dílo". Představí se Vám regionální mladé umění. Na výstavě dětských výtvarných prací se seznámíte s tvorbou dětí místní základní školy a s pracemi dětí, které svá díla vytvořily v rámci prázdninových táborů v Alšově jihočeské galerii. Umělecké nadání dětí je občas až ohromující a určitě stojí za to, výstavu si prohlédnout.
Během celého odpoledne můžete ochutnat vybrané regionální speciality a seznámit se s výrobky z dílny uměleckých řemesel. Ty si samozřejmě můžete i zakoupit.

Program probíhá v době od 13:00 do 18:00 hodin. Vstup je volný.

Agentura Kultur-Kontakt zajisila část doprovodného programu, řemeslný jarmark a moderátorem akce je Miroslav Mareš.

Agentura Kultur-kontakt
Adresa: Plzeňská 2311/2A
370 04 České Budějovice
kancelář: Po - Pá 9-13
půjčovna kostýmů: Po, St, Pá 14-17
Mobil: 777 113 437
E-mail: mares@kultur-kontakt.cz
GDPR směrnice
Ič: 638 84 933
DIČ: CZ7310171286
Č. účtu: 104471069/0300 ČSOB

Webmaster: voky wedos